image image

Ankafloor Zemin Uygulamaları Dijital Pazarlama

image
 • image
  Müşteri Adı

 • image
  Kategori

  Hizmetler

 • image
  Teslim Tarihi

  18 Nisan 2023 Salı

Proje Detayları

Dijital kimliğinde yenilenmeye gitmek isteyen müşterimize SEO uyumlu bir kuurmsal web sitesi hazırladık ve kullanımına sunduk. İzmir'de çoğu zemin uygulamalarını yazdığımızda ANKAFLOOR web sitesi öne çıkmaktadır. Seo uyumlu web sitesi ve seo uyumlu içerik yazılarımız ile müşterimizin bilinirliğini arttırdık. 

Sosyal medya yönetiminde müşterimize kurumsal tasarımlı postlar sunarak, potansiyel müşterilerinin dikkatini çektik. Portfolyosunu güçlendiren müşterimizin, portfolyosunu sunum aşamasını tasarladık ve müşteriyi çekecek cümleler ile içerik oluşturduk. Takipçilerinin merak ettiklerini cevaplayarak, hızlı dönüş sağlayarak organik bir şekilde takipçi sayısını arttırdık ve arttırmaya devam ediyoruz. 

Sosyal medya reklam stratejileri, doğru hedef kitlenin belirlenmesi ile reklam bütçesini minimumda tutup maksimum performans almasını sağladık. Tıklama başına düşen maaliyetleri düşük tutuyoruz. 

Google Reklamcılık ile farklı stratejiler belirlerek ve reklam panelleri kurararak ANKAFLOOR'a yeni müşterilerine ulaşması için hizmet veriyoruz. 

Hizmetler

Ankafloor Zemin Uygulamaları Dijital Pazarlama

Müşterimizin dijital kimliğini güçlendirmek ve kazancını arttırabilmesi için Kurumsal Web Site, Google Reklamcılık ve Sosyal Medya Yönetimi alanlarında hizmet vermeye başladık.

image
image
Merhaba

Aklınızda bir proje mi var?

Hemen Başlayın
- Referenslar -

İş Vitrini

Harika UI/UX deneyimleri yaratan tüm ürünlerimiz için projenizin işletme maliyetlerinde azalmadan en iyi şekilde yararlanın.