image image

Hizmetlerimiz

image image
image

Sosyal Medya Yöneticiliği

Sosyal medya danışmanlığı için İzmir merkezli Kaktüs Yazılım'ı tercih edin. Sosyal medya hesaplarınızı en iyi şekilde yönetelim. Bizden sosyal medya hizmeti alın.

image image
image

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım, şirketlerin kendi iş süreçlerine özel olarak geliştirdikleri, piyasada hazır olarak satılan programlardan farklı olarak üretilen sistemler olarak tanımlanabilir. Bu ürünler, şirketlerin belli ihtiyaçlarına yönelik olarak ortaya çıkar ve bu ihtiyaçları, eksikleri ya da aksaklıkları gidermek adına pratik ve daha düşük maliyetli çözümler üretmek için kullanılır.

image image
image

Kurumsal Web Site ve Web Tasarım

Kurumsal web siteler, sizin için özgün içerik, tasarım ve kodlama ile oluşturulmuş, firmanızı en iyi yansıtacak dijital kimlik niteliğinde bir araçtır. Kurumsal web site hizmeti için İzmir merkezli Kaktüs Yazılım'ı tercih edin. Sizlere en iyi kurumsal web site hizmetini verelim. Web site hizmetlerimizden faydalanın.

image image
image

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama hizmeti için İzmir merkezli Kaktüs Yazılım'ı tercih edin. Sizlere en iyi mobil uygulama hizmetini verelim. Mobil uygulama hizmetlerimizden faydalanın.

image image
image

E-Ticaret

E-Ticaret Paketleri,hazır e-ticaret sitesi yazılımı için İzmir merkezli Kaktüs Yazılım'ı tercih edin. E-ticaret Paketleri ile sizde bir eticaret sitesi kurun.

image image
image

Markalaşma

Sağlam bir marka stratejisi, logo ve yönergeler Sizi tanınmanıza yardımcı olur.

image image
image

Grafik ve Logo Tasarımı

Logonuzu ve grafik çalışmalarınız için İzmir merkezli Kaktüs Yazılım'ı tercih edin. Size ait bir logonuz olsun. Logonuzu en iyi şekilde logo standartlarında üretelim.

image image
image

Unity Oyun Programlama

Hayalini kurduğunuz mobil oyunun kodlamasını yapıyoruz. Ve sizlere bunun teslimini yapıyoruz. Dilerseniz pazarlama alanında da indirimli ücretlerle destek veriyoruz. Kaktüs Yazılım olarak kodlamış olduğumuz oyunlara yatırımcı olabilirsiniz. Oyun hakları üzerinden sizlere pay verelim. Oyunlardan gelen kazançtan pay alın! 

image image
image

Marka Tescili

Kaktüs Yazılım sizlere işletmenizin veya markanızın tasarımını tescil eder! Sizin uğraşmanıza araştırmanıza gerek kalmadan biz sizin yerinize markanızı tescil ederiz! 

image image
- Neden Bizi Seçmelisiniz? -

Bizi Seçmeniz İçin Nedenler

Profesyonellikten uzak, yarım kalan işlerden bıktıysanız sizleri müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız. Her proje bizim için değerlidir. İhtiyaçlarınızı dikkatli bir şekilde dinliyor çözümler üretiyoruz.

01

Ücretsiz 6 Aylık Destek

Müşterilerimizin arkasında duruyoruz ve sizlere 6 aylık ücretsiz destek veriyoruz.

02

En Gelişmiş Özellikler

Gelişmiş paneliniz ile istediğiniz tüm özelliklere sahip oluyorsunuz.

03

Çok Uygun Fiyat

Gelişmiş özellikler için bütçenizi kısmanıza gerek yok size en uygun fiyatlara hizmet veriyoruz.

04

Strateji

Rakiplerinizi ve hedef kitlenizi belirliyoruz. Çevrimiçi endüstrinizde neyin işe yaradığını keşfedin, ardından web sitenizi buna göre tasarlayın.

05

Tasarım

Renk düzeni, düzen, site haritası ve stil. Markanıza, sadece sizin için yapılmış eşsiz bir şaheser ile hayat vereceğiz.

06

Yazılım

Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. & web sitemiz, tüm süreci canlı olarak izleyebileceğiniz bir "geliştirme sunucusuna" yerleştirilmiştir.

We're Always Looking For Talented People Our Agency.