Sosyal Medya Yöneticiliği - Kaktüs Yazılım ve Bilişim Sistemleri

Sosyal Medya Yöneticiliği

Sosyal medya bireylerin elinde bir eğlence alanına dönüşürken siz firma sahiplerinin elinde bir dijital pazara dönüşüyor. Ve bu pazarı en iyi şekilde değerlendirip, aktif bir kullanıcı olmalısınız. Ne kadar çok aktifseniz o kadar çok yeni ve potansiyel müşteri çekebilirsiniz. Aktiflik ve dikkat çekebilme doğru orantılıdır. İşte bu noktada Kaktüs Yazılım ekibimizin sosyal medya danışmanları araya giriyor.

Etkili Sosyal Medya kullanımı günümüzde en büyük Growth Hacking aracı olmuştur. Bu yüzden kurumsal veya kurumsal olmayan her işletme kendini Sosyal Medya mecraları ile tanıtma yarışına girmiştir. Ne yazık ki yalnızca bir sosyal medya hesabı açmak yeterli değildir.

İşte bu konuda Sosyal Medya Uzmanı ve profesyonelce Dijital Pazarlama araçlarını kullanan Kaktüs Yazılım devreye giriyor!

 Belirlediğiniz platformlarda sizler adına sosyal medyanızı biz kontrol ediyor, biz tasarımsal postlar paylaşıyoruz. Burdan anlayacağınız üzere sizler için özel tasarımlı postlar hazırlıyoruz. Belirli template ve temalar üzerinden hesabınızın düzenini ve dikkat çekiciliğini arttırıyoruz. Böylece sayfanızı hem aktif tutuyor hem de kurumsal bir sayfa görünümünü sağlayarak potansiyel müşterilerden güven kazanmanızı sağlıyoruz. 

Kaktüs Yazılım sizlere ne sunuyor?

- [ ] Ürün çekimleri,

- [ ] Dikkat çekici post tasarımları,

- [ ] Reels videoları,

- [ ] Grafik ve Tasarım çalışmaları,

- [ ] Hedef kitle analizleri,

- [ ] Rakip işletme analizleri,

- [ ] Doğru dijital reklamcılık,

- [ ] İçerik üreticiliği gibi bir çok hizmet!


Sık olarak kullanılan sosyal medyalar aşağıdaki gibidir:

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest

Paket Detaylarımız

 

Language

Choose Language:

Newsletter

Enter your email address here always to be updated. We promise not to spam!