KURUMSAL WEB SİTESİNDE OLMAZSA OLMAZ ÖZELLİKLER - Kaktüs Yazılım ve Bilişim Sistemleri

KURUMSAL WEB SİTESİNDE OLMAZSA OLMAZ ÖZELLİKLER

Öncelikle kurumsal web sitesi günümüzde bir ayrıcalıktan ziyade bir zorunluluk haline gelmiştir. Güzel bir kurumsal site sizi ayrıcalığa götürür. Şimdi size güzel ve eksiksiz bir web sitede olması gerekenleri açıklayacağım. İlk olarak vereceğim özellik; sitenizin hızlı sunucuya ihtiyacı vardır. Çünkü günümüzde hız her şey demektir. Yavaş bir site sizi meraklı ama

Öncelikle kurumsal web sitesi günümüzde bir ayrıcalıktan ziyade bir zorunluluk haline gelmiştir. Güzel bir kurumsal site sizi ayrıcalığa götürür. Şimdi size güzel ve eksiksiz bir web sitede olması gerekenleri açıklayacağım. 

 İlk olarak vereceğim özellik; sitenizin hızlı sunucuya ihtiyacı vardır. Çünkü günümüzde hız her şey demektir. Yavaş bir site sizi meraklı ama sabırsız müşterilerden kopmanıza neden olur. Hızlı bir site ve hızlı bir teknik destek ile müşterilerinizle aranızda yalnızca saniyelerin olması demektir. Bunun sizlere kazancı çok olacaktır. KAKTÜS YAZILIM ile bu hız konusunda tüm sorunlarınızı çözebileceğimizi garanti ediyoruz. 

 İkinci olarak verebileceğim özellik; hakkımızda, vizyon ve misyon sayfalarıdır. Çünkü sitenize giren müşteriniz sizin ne yaptığınızı diğerlerinden farkınızın ne olduğunu merak edecektir. "Neden sizi tercih etmeliyim?" sorularını akla getirin. Müşteriye o nedeni verebilmek için güzel ve etkili bir hakkımızda sayfasına sahip olmalısınız.

 Ardından vereceğim özellik ise; sitenizin tasarımıdır. Modern ve kullanışlı bir tasarım ile müşterilerinizi büyülerken aynı zamanda kalitenizi de göstermiş olursunuz. Bunu tıpkı müşterinizle ilk defa yüzyüze geleceğinizde giydikleriniz olarak düşünebilirsiniz. Görüşmelere eşoftmanla gitmek mi yoksa güzel bir gömlek ve pantolonla gitmek mi? Hangisiyle giderseniz müşteriye saygınızı gösterirsiniz? Bu soruyu cevaplamayı size bırakıyor ve tasarımın önemini burada noktalıyorum. 

 Sıradaki özellik; web sitenizin mobil uyumlu bir site olmasıdır. Bunun önemi ise günümüzde akıllı telefonlar sayesinde internete erişim çok kolaylaştı. Bilgisayarlardan ziyade insanlar telefon ve tabletleri kullanarak araştırıyorlar. Bilgisayara ulaşım daha zorken akıllı telefonlarımız her zaman elimizdedir. 

 Kurumsal web sitenizde Google Map ile firmanızın, iş yerinizin, yerini belirtmeniz ayrıca çok önemlidir. Google Map ile entegre bir web site demek, potansiyel müşterilerinizin size daha çabuk ve daha kesin bir şekilde ulaşmasını sağlar. 

 Son olarak vereceğim özellik; SEO uyumlu bir siteye sahip olmanızdır. Görsellik kadar yazılan yazılarınızın da kullanılan anahtar kelimelerin de önemi büyüktür. Neden? Çünkü yazdıklarınız sizleri üst sıralara çıkartır ve rakiplerinizden önde olmanızı sağlar. 

Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Uzmanı

Cennet Ünlü

Language

Choose Language:

Newsletter

Enter your email address here always to be updated. We promise not to spam!