Kurumsal Web Site ve Web Tasarım

 Günümüz teknoloji çağında bir satış veya kimlik tanıtımı için web sitelerin önemi büyüktür. Bizler siz müşterilerimize Kurumsal bir web sitesi sağlayarak sitenizin güvenilirliğini sağlıyoruz. Ayrıca size özel tasarımlarla sizi yansıtan bir kurumsal web sitesi yapıyoruz. 

 Kaktüs Yazılım olarak; diğer rakiplerimizden en büyük farklarımızdan biri, bizler tamamıyla kişiye özel web sitesi yazıyoruz. Hazır bir kalıp üzerinden gitmiyoruz. Bu yüzden siteniz için belirlemiş olduğunuz tema ve içerikler yalnızca size özeldir. Eğer normal bir web siteyi tercih ederseniz, web siteniz bir kalıp olduğu için üzerinde istediğiniz düzenlemeleri, değişimleri yapamayabilirsiniz. Ayrıca web sitenize ait kodlar herkese açıktır. Eğer bizimle Kurumsal bir web sitesi hazırlamak ve kullanmak isterseniz bu gibi sorunlarla yüzleşmezsiniz. Sizin için yapmış olduğumuz sitenin teslimi yapıldıktan sonra telif haklarıyla beraber web siteye ait olan her hak siz müşterimize teslim edilir. Web sitesine ait olan kodlar size özeldir (herkese açık değil). Size özel bir yazılımla hazırladığımız web sitelerinin her aşamasına müdahale edebilir ve hayal gücünüzü kullanarak istediğiniz gibi siteyi değiştirebilirsiniz. 

NEDEN BİZLE ÇALIŞMALISINIZ?

  • Kurumsal web siteniz hazırlanırken sizlerle daima iletişim halinde oluruz. 7/24 telefonlarımız siz saygıdeğer müşterilerimize açıktır. 
  • Teslim edilen her web sitesi bizim için arkamızda kalmış demek değildir. Her zaman teknik destek sağlayarak siz müşterilerimizle iletişim halinde kalıyoruz. Her hangi bir sorun karşısında sizlere anında destek sağlayarak mağdur olmamanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Language

Choose Language:

Newsletter

Enter your email address here always to be updated. We promise not to spam!