Grafik ve Logo Tasarımı - Kaktüs Yazılım ve Bilişim Sistemleri

Grafik ve Logo Tasarımı

Yepyeni bir hizmetle karşınızdayız! Logo ve grafik çalışmalarımız ile markalaşma yolundaki ilk adımınızı beraber atalım!

Grafik tasarım fikirlerinizin ve hayal gücünüzün resme aktarılmasıdır. Farklı Adobe ya da web tabanlı tasarım programları kullanılarak hazırlanan çalışmalar, yaratıcılık ile birleştiğinde sizlerin duruşunuzu yansıtmış olur. Grafik Tasarım Hizmetimizle siz ve markanız için gerek sosyal medya post tasarımları, gerek banner tasarımları, gerekse de etiket ve ambalaj tasarımları hazırlıyoruz. Raflarda ve dijital medyada sizleri dikkat çekici hale getiriyoruz. Bu da sizleri rakiplerinizden öne çıkarırken müşterilerinize ulaşmanız kolaylaşacak. 

Logo; sizin, markanızın ya da işetmenizin karakterini yansıtacağı için önemli bir hizmettir. Tasarlanan logo işletmenizin kalıcı bir sembolü haline gelecektir.  
Bu yüzden son derece titiz ve yaratıcı bir şekilde çalışarak sizleri yansıtmaya çalışıyoruz. Birbirinden özgün ve farklı tasarımlarla çalışarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. 

Peki Logo tasarım süreci nasıl işliyor?

Öncelikle müşterimizi dinliyor, ve logonun kullanım amacını öğrendikten sonra çalışmalara başlıyoruz. Üç gün gibi kısa sürede birden fazla logo tasarlayarak müşterimizin beğenisine sunuyoruz. Ardından seçilen logo üzerinde düzenlemeler ve vektörel çalışmayı yaptıktan sonra logonuzu son haline getirmiş oluyoruz. Sizlere anında logoyu atıp aradan çekilmiyoruz.
  • Logonun karanlık ve aydınlık yüzeydeki duruşunu, (Seçilen logonun renklerinin ters rengi seçilerek oluşturulan karanlık arka planda da kullanabileceğiniz bir logo tasarımı)
  • Full Lockup: Tam Logo Görünümü / Logo
  • Iconic Mark: Simgesel İşaret / Amblem
  • Wordmark: Sadece Yazılı Kısım / Logotype
  • Logonun .eps, .pdf, .png formatlarındaki hali
  • .png formatında 3 farklı boyutta logonuz
Logonuzu bu formatlarda sizlere gönderimini yapıyoruz. 
 
Unutulmaz, benzersiz ve tasarımsal grafik ve logo çalışmaları için iletişime geçmeyi unutmayın! 

Language

Choose Language:

Newsletter

Enter your email address here always to be updated. We promise not to spam!